Praha 25.1.2009 S potěšením můžeme všem oznámit, že djský šampionát DJ MASTERS 2009 je tady! Jeho oficiálním partnerem je japonská firma Vestax. Byly spuštěny oficiální webové stránky soutěže www.djmasters.cz Ještě nikdy předtím v dějinách Československého, Českého i Slovenského djingu tu nebyla soutěž takové velikosti, formátu i kvality. Naprosto luxusní podmínky pro soutěžící dje, podpora médií, možnost výrazného zviditelnění svého djského umění, atraktivní ceny.

Jak jsme informovali minule, v letošním roce se uskuteční zcela nový formát národního djského šampionátu. Po IDA přichází DJM, DJ MASTERS 2009. Zcela nový moderní formát soutěže. Zcela nová progresivní soutěžní pravidla. Zcela nové luxusní podmínky pro všechny soutěžící. Zcela jiné a krutě vymazlené kvalitní prostředí pro soutěž. Zcela fantastické a neuvěřitelné ceny pro vítěze ale i pro všechny zúčastněné. Jestliže jste někdy v minulosti váhali, přihlásit se do djského souboje, pak rok 2009 je pro vás ten správný čas, to všem ukázat. Není důležité co, ale jak hraješ.

Praha 21.1.2009 - latest news: nastal čas změny. Po několika ročnících djských soutěží, jako byly ITF a v posledních letech IDA, která vloni nezaznamenala takový ohlas u soutěžících, přišel čas na zásadní změnu. IDA CZ death. Po dlouhých a náročných měsících příprav se zrodila zcela nová djská soutěž, která tady u nás nemá absolutně obdoby. Když se ohlédneme do minulosti až do roku 1990, ještě nikdy tu v historii djských soutěží a šampionátů nebyla taková soutěž, jaká tu bude v roce 2009. Více již brzy.

« novější zprávy

starší zprávy »

 © 2009 DJM |

|print | fav | home