Podruhé v České republice na Hip Hop Kempu. Vestax to je symbol, legenda, pojem, prostě zkrátka a dobře velkej respekt. Letecký snímek celého festival parku v 3D animaci ti usnadní orientaci, letos je to trochu jinde vstup do areálu ale Vestax stage je na stejném místě jako byl vloni. Vestax stage má pro vás připraven kromě nadupanejch live koncertů a DJských battlů taky soutěž Open Mic. Neutečete ani před beatboxvými soutěžemi a nebudou chybět ani DJské semináře. Program Vestax stage tady »

Vestax u příležitosti sedmýho ročníku festivalu nabízí něco navíc: pokud zvažuješ pořízení nových gramců, pak máš nyní dobrou příležitost: když si v období od 15. do 21. srpna zakoupíš pár nových modelů gramofonů Vestax modely PDX-3000 nebo PDX-3000mix = speciální edice s logem Hip Hop Kempu, získáš ke nim navíc zdarma kvalitní DJ sluchátka AKG, sadu originálních slipmatů Vestax Extravaganza, značkové tričko Vestax Corporation Japan Limited Edition 2008 a dvě volné vstupenky na sedmý ročník Hip Hop Kempu 2008. Gramce můžeš nejlíp koupit tady »

Praha 22.7.2008 - latest news: A je to tady ! Přesně za měsíc touhle dobou se rozjede hiphopovej mejdan letošního léta. Pro všechny příznivce japonské značky Vestax zpráva, že tahle značka opět nebude na kempu chybět. Kromě toho, že sponzoruje festival, taky dodá atraktivní ceny do letošní djské soutěže a zároveň technicky vybaví špičkovou a krutě našlápnutou aparaturou americký značky JBL svůj Vestax stage.

« novější zprávy

starší zprávy »

 © 2009 DJM |

|print | fav | home